РЕЄСТРАЦІЯ!

Реєстрація для подачі документів до 1-го класу

на 2024-2025 навчальний рік буде відбуватися на сайті закладу освіти

з 05 березня 2024 року.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Шановні батьки!

Повідомляємо Вам, що прийом документів дітей до 1-х класів здійснюватиметься з 25 березня 2024 року.

До 31 травня 2024 року (включно) будуть зараховані діти, які мають постійну реєстрацію на території обслуговування закладу освіти  та діти зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб згідно Розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 25.04.2024р. №297 "Про внесення змін до розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 01.02.2024 №77"

Обов’язкові документи для прийому та зарахування дитини до 1-го класу:

1. Заява одного з батьків (або особи, яка їх замінює). Зразок заяви та роз'яснення, як правильно заповнювати її, викладено на сайті закладу освіти.

2. Згода на обробку персональних даних. Зразок згоди та роз'яснення, як правильно заповнювати її, викладено на сайті закладу освіти.

3. Свідоцтво про народження та його копія.

4. Медичні довідки (оригінали) форми №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», №086-2/о «Карта профілактичної роботи з учнями загальноосвітнього навчального заклдау, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем» та №063/о «Картка профілактичних щеплень». (По можливості, подаються в день прийому документів. Останній термін подання - 18 серпня 2023р).

5. Документ, який посвідчує місце проживання на території обслуговування навчальним закладом, та його копія (Список документів викладено на сайті закладу освіти).

З метою організованого прийому документів буде діяти попередня реєстрація на сайті закладу освіти. Документи можна здавати власноруч за графіком реєстрації або на електронну пошту sch234@ukr.net . Якщо ви подаєте документи через електронну пошту, то перед подачею документів потрібно також зареєструватися на сайті закладу освіти.

При надсиланні документів через електронну пошту, дотримуйтеся, будь ласка, певних вимог:

1. Заява та Згода роздруковуються, заповнюються від руки, фотографуються і надсилаються на електронну пошту.

2. Обов'язкові документи (кольорові оригінали) для прийому та зарахування дитини до 1 класу фотографуються або скануються і надсилаються на електронну пошту.

3. Обрізані та не чіткі документи прийматися не будуть.

Прийом документів власноруч проходитиме в актовій залі закладу освіти.

Довідки за телефоном: +38(093)602-49-10, +38(067)984-96-36 з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 16:30.

Адміністрація закладу освіти